Obchodní a rezervační podmínky

Rezervace pokojů můžete provádět:
– telefonicky na čísle +420 775 885 435 nebo +420 543 215 705

– e-mailem: rezervace@cyro-hotel.cz

Právo změnit ceny a podmínky ubytování vyhrazeno. Objednávka je závazná až po obdržení potvrzení ze strany recepce. Vámi provedená rezervace bude potvrzena pracovnicí recepce co nejdříve.
Rezervace je nutné garantovat kreditní kartou.

Rezervace parkovacího stání je nutná předem (omezený počet). Příplatek za parkovací stání činí 350,-czk/noc/vozidlo. Rezervace musí být potvrzena pracovníkem recepce.

Storno podmínky:
Bezplatné storno je možné do 7 dní před stanoveným a potvrzeným příjezdem. V případě pozdějšího storna nebo nedojezdu Vám bude účtován storno poplatek ve výši jedné noci za ubytování.
V případě závazné rezervace z Vaší strany a vystavení proforma faktury recepcí hotelu, je rezervace závazná bez možnosti bezplatného zrušení.

Výjimky z podmínek:
Pro termíny Hlavní sezóny – Rezervace na tato data jsou bez možnosti storna s vrácením peněz, pokud se strany písemně nedohodnou jinak musí být rezervace garantovány kreditní kartou či jiným způsobem zaplaceny před příjezdem hostů.

Veškeré platby přijímáme jak v CZK tak EUR, a to jak v hotovosti, tak kreditními kartami MasterCard, Maestro, Visa a American Express